HAKKIMIZDA gültekin lojistik

Hakkımızda

Şirketimiz 2002 yılında sektörün tanınmış isimlerinden Mustafa GÜLTEKİN  tarafından kurulmuştur. Türkiye lojistik hizmetleri kapsamında yurt içi kara taşımacılığı, araç yükleme ve boşaltma, depolama gibi lojistik faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Kuruluşumuzdan itibaren şirket misyonumuzun her zaman müşteri memnuniyeti ve güven olması sektörün büyüyen kendini geliştiren ve güvenilir lojistik hizmetleri veren bir lojistik şirket olmasına olanak sağlamıştır.

Şirket olarak müşterilerimize en iyi lojistik desteği sağlamak adına kendimizi geliştiriyor, teknolojik gelişmeleri yakında takip ediyor ve tüm bunlara bağlı olarak büyüyoruz. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanmaya özen gösteriyor kullandığımız ekipmanlar ile şirketimizin bütün araçlarını güvenli sevkiyat ve depolama ile en hasarsız taşıma şeklini oluşturuyoruz. Uydu takip sistemi yani GPRS ile bütün araçlarımızla taşıdığımız ürünleri takip ediyoruz. Entegre olarak çalıştığımız köklü ve güçlü firmalarla müşteri ilişkileri yönetimini en iyi şekilde sürdürmekteyiz.

Şirket misyonumuz öncelikle müşteri odaklı çalışmakdır. Yalnızca bir araçla çıktığımız bu yolda bugün 33 araç ve 25 çalışanımız ile hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz tarihten itibaren her geçen gün  araç filomuzu , hizmet alanımızı ve firma lokasyonumuzu  genişleterek hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemekteyiz.

Gültekin Lojistik Taşımacılık Tic. A.Ş olarak vizyonumuz bugünkü konumumuzu daha da genişletip Türkiye Lojistik sektörünün en güvenilir ve en büyük firması olarak ilk 10 firma arasına girmeyi hedeflemekteyiz.